Najnowszą płytę "Jubilee" (2015) zespołu Five O'Clock Orchestra można kupić w Częstochowie: Sklep muzyczny w Centrum Handlowym Jagiellończycy, lokal nr 164 oraz w Polskim Stowarzyszeniu Jazzu Tradycyjnego ul. Dąbrowskiego 1 lub w czasie koncertu - 30zł.Lazy River - Five O'Clock Orchestra


Skład: Tadeusz Orgielewski - kornet
Założyciel i lider grupy. Zodiakalny Skorpion, co potwierdza kąśliwym brzmieniem swojego kornetu i tropikalnym temperamentem. Gdy chce we śnie spotkać się z ukochanym Nowym Orleanem z dawnych lat, usypia się nagraniami Phila Masona lub "Hot Five" Louisa Armstronga.

Tadeusz Kupczyk - klarnet
Pochodzi spod znaku Lwa, lecz rękawice bokserskie zdradził z jazzem, a wzorem jest mu Sidney Bechet. Gra wszystko, co na pięciolinii zapisane zostało dla jego instrumentu.

Andrzej Nowicki - banjo
Niezwykle rzadki przypadek doskonałości muzycznej wśród inżynierów. Harmonijnie godzi ze sobą te umiejętności mimo, że banjo różni się zasadniczo od suwaka logarytmicznego.

Eugeniusz "Kerry" Marszałek - kontrabas
Pozostaje w bezustannej rozterce między dwoma olbrzymami: kontrabasem i fortepianem. Dodatkowo wprawny kuchmistrz i ulubieniec seniorit. Z zamiłowania wędkarz, ale na haczyku jego wędki częściej od ryb wieszają się udane aranżacje muzyczne dla zespołu.

Stefan M. Więcławski - perkusja
To puls i nerw zespołu. Do tego mistrz humoru i wielki smakosz wszelkich kulinariów. Obie te cechy uwidacznia swą okazałą sylwetką.

Daniel Pomorski - trąbka
Młodzieżowa przyszłość zespołu, zwany "Młodzieżem". Narodzony w znaku Ryb. Student Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

Andrzej Koronka - puzon
Symfonik i jazzman w tej samej osobie. Wędruje śladami Chris Barbera, choć i Richard Wagner nie jest mu obcy. Ze stoickim spokojem znosi dowcipy kolegów pod swym adresem. Miłośnik przyrody, a w duecie z "Kerrym" następny niepoprawny optymista - wędkarz, wciąż wierzący w wielką rybę.

Andrzej Grądman01. At a Georgia Campmetting
02. Lazy River
03. Schould I Reval
04. Canal Street Blues
05. Jeepers Creepers
06. I Tough I Heard Buddy Bolden Say
07. China Boy
08. Careless Love
09. Ice Cream
10. El Albanico
11. Tin Roof Blues
12. Alexander's Ragtime Band
13. All Of Me
14. When The Saints Go Marching In
15. New Orleans

No flash player!

It looks like you don't have flash player installed. Click here to go to Macromedia download page.


Powered by Flash MP3 Player


Copyright by Five O'Clock 2020